24.04.2020 2-А, 2-Б клас English School 27
Тема: Дикі тварини. Питальні слова.
Мета: вивчити назви диких тварин; ввести питальні слова та навчити ставити запитання та відповідати на них; розвивати навички читання, усного мовлення, аудіювання та письма.
Хід уроку
1. Запишіть нові слова у словник та подивіться цікаве відео: https://www.youtube.com/watch?v=wCfWmlnJl-A
zoo - зоопарк (зу:)
cage - клітка (кейдж)
We are going to - Ми збираємось (ві а гоінь ту)
How about you? - А як щодо тебе? ( хау ебаут ю)
2. Повторіть назви диких тварин.
https://www.youtube.com/watch?v=hRocQ51Li9k
3.Exercise 2 page 85 ( усно). Прочитайте виразно і заспівайте пісню з диктором
(Дивись аудіододаток до уроку 4 Тема 10).
Переклад:
Неділя! Неділя!
Ми збираємось до зоопарку!
Ми збираємось до зоопарку, зоопарку, зоопарку.
А як щодо тебе? А як щодо тебе?
Ти можеш піти з нами теж, теж, теж.
Ми збираємось до зоопарку.
4. Запишіть у зошит правило читання буквосполучення "Wh" - читається як український звук "в" але вимовляємо одними губами ( не доторкуйте зуби до губів)!!!
5. Запишіть питальні слова у словник .
What ? - Що? Який?
When? - Коли?
Where ? - Де? Куди?
Why? - Чому?
Who?- Хто?
Whom?- Кого?
Whose? - Чий?
6 Подивіться цікаве відео і повторіть за диктором -
https://www.youtube.com/watch?v=D_sdGxUxz_4
7. Exercise 3 page 85 ( усно). Прочитайте за диктором 2 рази.
Тема: Світ диких тварин. Модальне дієслово "can'.
Мета: активізувати лексику з теми; удосконалювати навички аудіювання, читання, письма та аудіювання; повторити вживання модального дієслова " can" у стверджувальних, заперечних та питальних реченнях; розвивати навички усного мовлення з теми.
Хід уроку
1. Перекладіть на англійську мову і запишіть у зошити.
папуга -
домашній улюбленець-
черепаха -
хом'як -
равлик -
метелик-
пухнастий -
золота рибка -
2. Повторіть за диктором нові слова та запишіть їх у словники ( дивись аудіододаток до уроку 3 Тема 10).
flamingo - фламінго ( флемінгеу)
penguin- пінгвін (пенгвін)
hippo - бегемот (хіпеу)
spider - павук ( спайде)
run- бігати ( ран)
fly- літати ( флай)
climb - лізти, дертися, вилазити ( клайм)
swim - плавати ( свім)
jump- стрибати ( джамп)
hop - скакати, стрибати ( хоп)
3. Повторіть правило про модальне дієслово
" can" (можу).
1) + Стверджувальне речення.
I can run. - Я можу бігати.
2) - Заперечне речення.
I cannot ( can't) run. - Я не можу бігати.
cannot - can't (скорочена форма)- не можу
3) ? Питальне речення.
Can you run? - Можеш ти бігати?
- Yes, I can. - Так.
- No, I cannot ( can't). - Ні.
4.Виконайте цікаве завдання за цим посиланням: https://learningapps.org/2843295
5. Exercise 2 page 84.
Прочитайте і виберіть правильну відповідь ( усно).
Наприклад:
A hippo can run. - Yes/ No. - Бегемот може бігати. -Так. / Ні.
6. Exercise 3 page 84.
Повторіть за диктором та запишіть у зошити правило читання буквосполучень:
1). Буквосполучення " ph" - читається як " ф" :
phone photo elephant graph
фоун фотоу елефант граф
2). Буквосполучення " qu" - читається як " кв":
queen quack quill quilt
квін квек квіл квілт
7. А тепер пограйте у цікаві ігри:
https://learningapps.org/581632
https://learningapps.org/774111
https://learningapps.org/943992
8. Homework
1). Exercise 4 page 84. (письмово за зразком у підручнику)
The spider can run, but it can't hop, fly or swim.
17.04.2020 2-А, 2-Б клас English School 27
Тема: Відвідування зоопарку.
Мета:ознайомити учнів з новими ЛО, повторити й активізувати вивчений лексичний матеріал, граматичний матеріал: множина іменників, удосконалювати комунікативні навички, продовжувати формувати навички читання, письма, збагачувати лексичний словник учнів; розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення .
4. Exercise 1 page 83
Запишіть слова у словник і повторіть за диктором
( дивись аудіододаток до уроку 2 Тема 10 )\
parrot - папуга (перет)
goldfish - золота рибка (гоулдфіш)
hamster - хом'як ( хемсте)
butterfly - метелик ( батефляй)
don't forget - не забудь ( доунт фогет)
It's fun -Це весело ( ітс фан)
How many - Скільки ( хау мені)
5. Давайте пригадаємо правило про іменники множини:
Подивіться відеоуроки :
1). https://www.youtube.com/watch?v=sCJ_6K4wAk8
2). https://www.youtube.com/watch?v=76sR1NRvgSs
+ y - гол. + y
5.Прочитайте текст і перекладіть на українську мову (усно)
15.04.2020 2-А, 2-Б клас English School 27
Тема: Світ тварин. Мій домашній улюбленець.
Мета: вивчити нові слова з теми; повторити вживання дієслів: have got/ has got, can у стерджувальних, заперчних та питальних реченнях; повторити правило про множину іменників; розвивати навички аудіювання, читання та письма.
Хід уроку
1.Перегляньте відео та повторіть слова за диктором:
https://www.youtube.com/watch?v=T5XdTG0N3V4
2. Exercise 1 page 82. Послухайте аудіозапис і повторіть за диктором. Запишіть нові слова у словники і вивчіть їх.
pet - домашня тварина( улюбленець) ( пет)
snail - равлик ( снейл)
turtle - черепаха (те:тл)
fluffy - пухнастий ( флафі)
3. Прочитайте назви тварин та складіть речення з дієслово " can" за зразком (усно).
Зразок:
I can see a cow. I can see a horse. I can see a pig.
4. Давайте пригадаємо правило : Як вживається дієслово "
have got / has got" в англійському реченні?
Наприклад:
1). Стверджувальне речення.
+ I have got a dog. - Я маю собаку. АБО: У мене є собака.
She has got a cat. - Вона має кота. АБО: У неї є кіт.
2). Заперечне речення утворюється так:
- після have + not + got - скорочена форма : (haven't got) -
і перекладаємо на українську мову - немає
- після has + not + got -скорочена форма : ( hasn't got) -
і перекладаємо на українську мову - немає
Наприклад:
- I haven't got a dog. - У мене немає собаки.
- She hasn't got a cat. - У неї немає кота.
3). Питальне речення .
Have / Has - пишемо на початку речення.
? Have you got a dog? - Ти маєш собаку?
- Yes, I have. - Так.
- No, I have not (haven't.) - Ні.
? Has she got a cat? - Вона має кота?
-Yes, she has. - Так.
- No, she has not ( hasn't). -Ні.
4. Exercise 2 page 82.
Прочитайте речення за диктором і усно перекладіть. (Дивись аудіододаток до уроку 1 Тема 10).
5. Exercise 3 page 82.
Напишіть в зошиті 5 питальних речень за зразком.
Зразок:
Have you got a cat?
Yes, I have.
No, I haven't.
Слова -підказки:
1. a cat
2. a dog
3. a rabbit
4. a fish
5. a bird
6. А тепер, пропоную цікаву гру!!!!
https://learningapps.org/581632
https://learningapps.org/1042868
7.Homework
1). Exercise 1 page 82 ( Вивчити слова).
2). Exercise 4 page 82. ( Написати 4 речення про свого домашнього улюбленця за зразком).
3). Повторити цифри від 1 до 20 ( за таблицею).
13.04.2020 2-А, 2-Б клас English School 27
Тема: Тематичне оцінювання з теми "Одяг".
Мета: перевірити рівень засвоєння лексичного та граматичного матеріалу з теми.
Хід уроку
1. Підпишіть малюнки англійською мовою.
a).
______________
_____________
___________
____________
________________
____________
____________
_____________
_____________
_____________
________________
b).
2. Вставте дієслова : have / has
1. I ___________ got a red sweater.
3. Вставте допоміжні дієслова : am / is / are .
1) . I … wearing black shoes.
10.04.2020 2-А, 2-Б клас English School 27
Тема: Дикі тварини. Питальні слова.
Мета: вивчити назви диких тварин; ввести питальні слова та навчити ставити запитання та відповідати на них; розвивати навички читання, усного мовлення, аудіювання та письма.
Хід уроку
1. Запишіть нові слова у словник та подивіться цікаве відео: https://www.youtube.com/watch?v=wCfWmlnJl-A
zoo - зоопарк (зу:)
cage - клітка (кейдж)
We are going to - Ми збираємось (ві а гоінь ту)
How about you? - А як щодо тебе? ( хау ебаут ю)
2. Повторіть назви диких тварин.
https://www.youtube.com/watch?v=hRocQ51Li9k
3.Exercise 2 page 85 ( усно). Прочитайте виразно і заспівайте пісню з диктором
(Дивись аудіододаток до уроку 4 Тема 10).
Переклад:
Неділя! Неділя!
Ми збираємось до зоопарку!
Ми збираємось до зоопарку, зоопарку, зоопарку.
А як щодо тебе? А як щодо тебе?
Ти можеш піти з нами теж, теж, теж.
Ми збираємось до зоопарку.
4. Запишіть у зошит правило читання буквосполучення "Wh" - читається як український звук "в" але вимовляємо одними губами ( не доторкуйте зуби до губів)!!!
5. Запишіть питальні слова у словник .
What ? - Що? Який?
When? - Коли?
Where ? - Де? Куди?
Why? - Чому?
Who?- Хто?
Whom?- Кого?
Whose? - Чий?
6 Подивіться цікаве відео і повторіть за диктором -
https://www.youtube.com/watch?v=D_sdGxUxz_4
7. Exercise 3 page 85 ( усно). Прочитайте за диктором 2 рази.
Переклад речень:
1).What is this? - It is a photo.
Що це ? - Це фото.
2). Where is it? - It is on the table.
Де воно? - Воно на столі.
3). Who is this? - It is little Ostap.
Хто це? - Це маленький Остап.
8. Пограйте у цікаву гру-
https://learningapps.org/2882115( Цифри)
https://learningapps.org/1915715 ( Цифри)
https://learningapps.org/3266498 ( Цифри)
8. Homework
1).Вивчити нові слова та питальні слова .
2). Exercise 4 page 85 ( письмово). Списати речення у зошит.
3). Повторіть цифри.
22.04.2020 2-А, 2-Б клас English School 27Що це ? - Це фото.
2). Where is it? - It is on the table.
Де воно? - Воно на столі.
3). Who is this? - It is little Ostap.
Хто це? - Це маленький Остап.
8. Пограйте у цікаву гру-
https://learningapps.org/2882115( Цифри)
https://learningapps.org/1915715 ( Цифри)
https://learningapps.org/3266498 ( Цифри)
8. Homework
1).Вивчити нові слова та питальні слова .
2). Exercise 4 page 85 ( письмово). Списати речення у зошит.
3). Повторіть цифри.
Тема: Світ диких тварин. Модальне дієслово "can'.
Мета: активізувати лексику з теми; удосконалювати навички аудіювання, читання, письма та аудіювання; повторити вживання модального дієслова " can" у стверджувальних, заперечних та питальних реченнях; розвивати навички усного мовлення з теми.
Хід уроку
1. Перекладіть на англійську мову і запишіть у зошити.
папуга -
домашній улюбленець-
черепаха -
хом'як -
равлик -
метелик-
пухнастий -
золота рибка -
2. Повторіть за диктором нові слова та запишіть їх у словники ( дивись аудіододаток до уроку 3 Тема 10).
flamingo - фламінго ( флемінгеу)
penguin- пінгвін (пенгвін)
hippo - бегемот (хіпеу)
spider - павук ( спайде)
run- бігати ( ран)
fly- літати ( флай)
climb - лізти, дертися, вилазити ( клайм)
swim - плавати ( свім)
jump- стрибати ( джамп)
hop - скакати, стрибати ( хоп)
3. Повторіть правило про модальне дієслово
" can" (можу).
1) + Стверджувальне речення.
I can run. - Я можу бігати.
2) - Заперечне речення.
I cannot ( can't) run. - Я не можу бігати.
cannot - can't (скорочена форма)- не можу
3) ? Питальне речення.
Can you run? - Можеш ти бігати?
- Yes, I can. - Так.
- No, I cannot ( can't). - Ні.
4.Виконайте цікаве завдання за цим посиланням: https://learningapps.org/2843295
5. Exercise 2 page 84.
Прочитайте і виберіть правильну відповідь ( усно).
Наприклад:
A hippo can run. - Yes/ No. - Бегемот може бігати. -Так. / Ні.
6. Exercise 3 page 84.
Повторіть за диктором та запишіть у зошити правило читання буквосполучень:
1). Буквосполучення " ph" - читається як " ф" :
phone photo elephant graph
фоун фотоу елефант граф
2). Буквосполучення " qu" - читається як " кв":
queen quack quill quilt
квін квек квіл квілт
7. А тепер пограйте у цікаві ігри:
https://learningapps.org/581632
https://learningapps.org/774111
https://learningapps.org/943992
8. Homework
1). Exercise 4 page 84. (письмово за зразком у підручнику)
The spider can run, but it can't hop, fly or swim.
Павук може бігати, але він не може стрибати, літати або плавати.
2). Вивчити нові слова з уроку.
3). Вивчити правила читання буквосполучень : ph, qu.
17.04.2020 2-А, 2-Б клас English School 27
Тема: Відвідування зоопарку.
Мета:ознайомити учнів з новими ЛО, повторити й активізувати вивчений лексичний матеріал, граматичний матеріал: множина іменників, удосконалювати комунікативні навички, продовжувати формувати навички читання, письма, збагачувати лексичний словник учнів; розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення .
Хід уроку
1. Прочитайте вірш і здогадайтесь переклад ( усно).
Zoo
I can
go to the zoo
I can
see a kangaroo
I can
feed a hare
Zoo
I can
draw a bear
2.Подивіться відео "Тварини зоопарку"-
https://www.youtube.com/watch?v=ICGZgrWTYyI
"Подорож до зоопарку" -
https://www.youtube.com/watch?v=gwXnkq20Qqk
https://www.youtube.com/watch?v=OwRmivbNgQk
3. Позначте слова з малюнками ( усно).
https://www.youtube.com/watch?v=ICGZgrWTYyI
"Подорож до зоопарку" -
https://www.youtube.com/watch?v=gwXnkq20Qqk
https://www.youtube.com/watch?v=OwRmivbNgQk
3. Позначте слова з малюнками ( усно).
4. Exercise 1 page 83
Запишіть слова у словник і повторіть за диктором
( дивись аудіододаток до уроку 2 Тема 10 )\
parrot - папуга (перет)
goldfish - золота рибка (гоулдфіш)
hamster - хом'як ( хемсте)
butterfly - метелик ( батефляй)
don't forget - не забудь ( доунт фогет)
It's fun -Це весело ( ітс фан)
How many - Скільки ( хау мені)
5. Давайте пригадаємо правило про іменники множини:
Подивіться відеоуроки :
1). https://www.youtube.com/watch?v=sCJ_6K4wAk8
2). https://www.youtube.com/watch?v=76sR1NRvgSs
PLURALS (МНОЖИНА)
1) + s a cat – cats
a dog – dogs
2) + es –s, -ss, -sh,
-ch, -x, -o
a bus – buses
a glass – glasses
a dish – dishes
a watch – watches
a fox – foxes
a potato – potatoes
a tomato – tomatoes
Remember! |
3) + ies - приг.+ y
a baby – babies
a cherry – cherries
a berry - berries
|
+ y - гол. + y
a boy – boys
a donkey – donkeys
REMEMBER!
(Запам’ятай!)
a man – men
a woman – women
a child – children
a policeman – policemen
a mouse – mice
a foot – feet
a tooth – teeth
a goose – geese
an ox – oxen
a fruit – fruit
a deer – deer
a sheep – sheep
a fish – fish
a hippo – hippos
a piano - pianos
|
In the zoo
We are in the zoo. Look, this is an elephant. It is very big.
It has got
big ears and small eyes.
And that is a bear. It is strong.
The tiger is red and black. It can run and jump.
Look on the left. These
are monkeys. I like monkeys.
They are funny.
6. Exercise 2 page 83 . Прослухайте вірш і прочитайте за диктором .
7. Exercise 3 page 83 . Запишіть правило у зошит у прочитайте за диктором.
10. Буквосполучення - ea - читається як ( е) :
chair hair pair stair
( чеа) (хеа) (пеа) ( стеа)
8. Цікава гра - для вас!
9. Homework
1). Вивчити слова ст.83.
2). Exercise 4 page 83 ( Написати питання та відповіді до малюнків)
3).Вивчити правило про множину іменників
6. Exercise 2 page 83 . Прослухайте вірш і прочитайте за диктором .
7. Exercise 3 page 83 . Запишіть правило у зошит у прочитайте за диктором.
10. Буквосполучення - ea - читається як ( е) :
head bread lead spread
( хед) (бред) (лед) (спред)
2). Буквосполучення - air - читається як ( еа):chair hair pair stair
( чеа) (хеа) (пеа) ( стеа)
8. Цікава гра - для вас!
9. Homework
1). Вивчити слова ст.83.
2). Exercise 4 page 83 ( Написати питання та відповіді до малюнків)
3).Вивчити правило про множину іменників
15.04.2020 2-А, 2-Б клас English School 27
Тема: Світ тварин. Мій домашній улюбленець.
Мета: вивчити нові слова з теми; повторити вживання дієслів: have got/ has got, can у стерджувальних, заперчних та питальних реченнях; повторити правило про множину іменників; розвивати навички аудіювання, читання та письма.
Хід уроку
1.Перегляньте відео та повторіть слова за диктором:
https://www.youtube.com/watch?v=T5XdTG0N3V4
2. Exercise 1 page 82. Послухайте аудіозапис і повторіть за диктором. Запишіть нові слова у словники і вивчіть їх.
pet - домашня тварина( улюбленець) ( пет)
snail - равлик ( снейл)
turtle - черепаха (те:тл)
fluffy - пухнастий ( флафі)
3. Прочитайте назви тварин та складіть речення з дієслово " can" за зразком (усно).
Зразок:
I can see a cow. I can see a horse. I can see a pig.
4. Давайте пригадаємо правило : Як вживається дієслово "
have got / has got" в англійському реченні?
I | have got | I've got |
She | has got | she's got |
He | has got | he's got |
It | has got | it's got |
We | have got | we've got |
You | have got | you've got |
They | have got | they've got |
1). Стверджувальне речення.
+ I have got a dog. - Я маю собаку. АБО: У мене є собака.
She has got a cat. - Вона має кота. АБО: У неї є кіт.
2). Заперечне речення утворюється так:
- після have + not + got - скорочена форма : (haven't got) -
і перекладаємо на українську мову - немає
- після has + not + got -скорочена форма : ( hasn't got) -
і перекладаємо на українську мову - немає
Наприклад:
- I haven't got a dog. - У мене немає собаки.
- She hasn't got a cat. - У неї немає кота.
3). Питальне речення .
Have / Has - пишемо на початку речення.
? Have you got a dog? - Ти маєш собаку?
- Yes, I have. - Так.
- No, I have not (haven't.) - Ні.
? Has she got a cat? - Вона має кота?
-Yes, she has. - Так.
- No, she has not ( hasn't). -Ні.
4. Exercise 2 page 82.
Прочитайте речення за диктором і усно перекладіть. (Дивись аудіододаток до уроку 1 Тема 10).
5. Exercise 3 page 82.
Напишіть в зошиті 5 питальних речень за зразком.
Зразок:
Have you got a cat?
Yes, I have.
No, I haven't.
Слова -підказки:
1. a cat
2. a dog
3. a rabbit
4. a fish
5. a bird
6. А тепер, пропоную цікаву гру!!!!
https://learningapps.org/581632
https://learningapps.org/1042868
7.Homework
1). Exercise 1 page 82 ( Вивчити слова).
2). Exercise 4 page 82. ( Написати 4 речення про свого домашнього улюбленця за зразком).
3). Повторити цифри від 1 до 20 ( за таблицею).
13.04.2020 2-А, 2-Б клас English School 27
Тема: Тематичне оцінювання з теми "Одяг".
Мета: перевірити рівень засвоєння лексичного та граматичного матеріалу з теми.
Хід уроку
1. Підпишіть малюнки англійською мовою.
a).
______________
_____________
___________
____________
________________
____________
____________
_____________
_____________
_____________
________________
b).
2. Вставте дієслова : have / has
1. I ___________ got a red sweater.
2. She
__________got blue jeans.
3. They
__________ got nice mittens.
4. Dan ___________ got a yellow T-shirt.
3. Вставте допоміжні дієслова : am / is / are .
1) . I … wearing black shoes.
2). They … wearing trousers.
3). She …. cooking.
4). Kate … reading a book.
5). My brother and Tom … playing football
4. Напиши в що ти
одягнений і якого кольору твій одяг.
I have got ……..
.
It is ……. (They are ……..)
ДОДАТКОВЕ ЗАВДАННЯ
5. Опишіть у що одягнені діти, вказуючи пору року.
Наприклад:
1). It is autumn. The girl is wearing a pyrple hat, an orange coat and green boots. She has got a green umbrella.
1). It is autumn. The girl is wearing a pyrple hat, an orange coat and green boots. She has got a green umbrella.
10.04.2020 2-А, 2-Б клас English School 27
Тема: Повторення теми"Одяг".
Мета: повторити вивчену лексику з теми; ознайомити учнів з утворенням питальних речень у теперішньому тривалому часі; практикувати учнів у вживанні стверджувальних та заперечних речень у теперішньому тривалому часі; повторити числівники від 1до 20; описувати одяг вживаючи назви кольорів; розвивати навички читання та письма.
Хід уроку
1. Діти!
Подивіться цікавий мультик "Пригоди Гого з англійською мовою"- https://www.youtube.com/watch?v=DYgEai73v6g
У цьому мультику ви почуєте такі фрази:
- What do you want ? - Що ти хочеш?
- I want a ... . - Я хочу ... .
2.Прочитайте вірш і перекладіть його на українську мову (усно)
Every day,
1. Діти!
Подивіться цікавий мультик "Пригоди Гого з англійською мовою"- https://www.youtube.com/watch?v=DYgEai73v6g
У цьому мультику ви почуєте такі фрази:
- What do you want ? - Що ти хочеш?
- I want a ... . - Я хочу ... .
2.Прочитайте вірш і перекладіть його на українську мову (усно)
Every day,
I put on my socks,
I put on my shoes,
I put on my coat,
I put on my hat,
Every day.
3. Намалюйте і розфарбуйте малюнки хлопчика та дівчинки згідно речень.
Bob’s sweater is green.
Molly’s sweater is pink.
Molly’s sweater is pink.
Molly’s jacket is yellow.
Bob’s jacket is grey.
Bob’s scarf is green and blue.
Molly’s scarf is blue and white.
Bob’s boots are grey and blue.
Molly’s boots are black and white.
Molly’s trousers are red.
Bob’s trousers are brown.
4. Давайте з дракошою пригадаємо, як утворюються речення у теперішньому тривалому часі ( The Present Continuous Tense) , коли ми вказуємо дію, яку робимо зараз????
Подивіться на таблицю!
Ми вивчили першу колонку таблиці- стверджувальні речення.
I am speaking. - Я розмовляю.
Ми вивчили другу колонку таблиці - заперечні речення.
I am not speaking. - Я не розмовляю.
Відмінювання дієслів у Present Continuous
4. Давайте з дракошою пригадаємо, як утворюються речення у теперішньому тривалому часі ( The Present Continuous Tense) , коли ми вказуємо дію, яку робимо зараз????
Подивіться на таблицю!
Ми вивчили першу колонку таблиці- стверджувальні речення.
I am speaking. - Я розмовляю.
Ми вивчили другу колонку таблиці - заперечні речення.
I am not speaking. - Я не розмовляю.
Відмінювання дієслів у Present Continuous
Кількість | Особа | Позитивна форма | Негативна форма | Вопросительная форма |
єдиний. | 1 | I am speaking. | I am not speaking. | Am I speaking? |
2 | You are speaking. | You are not speaking. | Are you speaking? | |
3 | He is speaking. She is speaking. It is speaking. | He is not speaking. She is not speaking. It is not speaking. | Is he speaking? Is she speaking? Is it speaking? | |
множ. | 1 | You are speaking. | You are not speaking. | Are you speaking? |
2 | We are speaking. | We are not speaking. | Are we speaking? | |
3 | They are speaking. | They are not speaking. | Are they speaking? |
Питальна форма в Present Continuous утворюється шляхом винесення допоміжного дієслова
Am / Is / Are на початок речення перед підметом.
- Am I speaking over the telephone? – Я розмовляю по телефону (зараз)?
- Is she watching TV now? – Вона дивиться зараз телевізор?
- Are they walking down the street? – Вони йдуть вниз вулицею?
5. Поставте дієслова Am / Is / Are у питальні речення
( дивись таблицю вище). Напишіть речення у зошит.
___ I wearing jeans? - Yes, I _____.
___ he wearing shorts? - Yes, he _____.
___ we wearing trousers? - Yes, we ____.
___ she wearing a T-shirt? - Yes, she ____.
6. УВАГА! Запам'ятай!
1). Якщо вживаємо іменник однини, то пишемо так:
a/ an + колір + одяг
Наприклад:
a red dress - червона сукня
a blue hat - синій капелюх
an orange skirt - помаранчева спідниця
2). Якщо вживаємо іменник множини, то пишемо так:
колір + одяг
Артикль a, an - ніколи не пишемо перед іменниками множини!!!
Наприклад:
black trousers - чорні штани
green socks - зелені панчохи
7. Homework Вставити одне слово у речення з таблиці згідно малюнків.
( дивись таблицю вище). Напишіть речення у зошит.
___ I wearing jeans? - Yes, I _____.
___ he wearing shorts? - Yes, he _____.
___ we wearing trousers? - Yes, we ____.
___ she wearing a T-shirt? - Yes, she ____.
6. УВАГА! Запам'ятай!
1). Якщо вживаємо іменник однини, то пишемо так:
a/ an + колір + одяг
Наприклад:
a red dress - червона сукня
a blue hat - синій капелюх
an orange skirt - помаранчева спідниця
2). Якщо вживаємо іменник множини, то пишемо так:
колір + одяг
Артикль a, an - ніколи не пишемо перед іменниками множини!!!
Наприклад:
black trousers - чорні штани
green socks - зелені панчохи
7. Homework Вставити одне слово у речення з таблиці згідно малюнків.
ЯКЩО НЕ ВТОМИЛИСЬ - ПОГРАЙТЕ У ЦІКАВУ ГРУ:
https://learningapps.org/7834983
https://learningapps.org/8879114
https://learningapps.org/4982230
08.04.2020. 2-А, 2-Б клас English School 27
Тема: Давай пограємо. Повторення вивченого матеріалу.
Мета: активізувати лексику уроку: удосконалювати навички читання, аудіювання та письма; практикувати вживання заперечної форми теперішнього тривалого часу; повторити діслова: can, have got, has got.
Хід уроку
1. Прочитайте вірші і повторіть назви одягу.
2. Складіть речення за малюнками( усно). Пам'ятайте:
ми ставимо артикль а - тільки перед іменником однини!!!!
Перед іменником множини- артикль а, an -не ставимо!!!
Зразок:
I have got a scarf. - У мене є шарф. ( однина)
I have got shorts. - У мене є шорти. (множина)
3. А тепер пограємо! Перейдіть на цю сторінку за посиланням:
https://learningapps.org/2077714
https://learningapps.org/2276426
https://learningapps.org/2853459
4. Назвіть , які речі має хлопчик, а які речі має дівчинка ( усно).
Зразок:
The boy has got a T-shirt. The girl has got a dress.
1. Прочитайте вірші і повторіть назви одягу.
2. Складіть речення за малюнками( усно). Пам'ятайте:
ми ставимо артикль а - тільки перед іменником однини!!!!
Перед іменником множини- артикль а, an -не ставимо!!!
Зразок:
I have got a scarf. - У мене є шарф. ( однина)
I have got shorts. - У мене є шорти. (множина)
3. А тепер пограємо! Перейдіть на цю сторінку за посиланням:
https://learningapps.org/2077714
https://learningapps.org/2276426
https://learningapps.org/2853459
4. Назвіть , які речі має хлопчик, а які речі має дівчинка ( усно).
Зразок:
The boy has got a T-shirt. The girl has got a dress.
5. Повторіть дієслово "можу"- "can". Складіть речення за зразком (письмово).
Зразок:
I can dance. - Я можу танцювати.
I can't dance. - Я не можу танцювати.
6. Подивіться відео і прослухайте речення у теперішньому тривалому часі (The Present Continuous Tense)
7. Запишіть правило в зошит:
Заперечне речення
Заперечне речення в Present Continuous утворюється за допомогою заперечної частки not, що ставиться після допоміжного дієслова am, is або are. Загальний порядок слів при цьому не змінюється.
- I am not playing the guitar now. – Я зараз не граю на гітарі.
- She is not watching TV now. – Вона зараз не дивиться телевізор.
- Скорочена форма:
- is not = isn’t
- Kate isn’t studying at the moment. – Кейт не вчиться в цей момент.
- are not = aren’t
- They aren’t talking about it. – Вони не розмовляють про це.
- 8. Hometask
1). Складіть 5 заперечних речень у теперішньому тривалому часі ( дивіться таблицю).
2). Повторіть всі слова з теми "ОДЯГ" ст. 74-77 та назви кольорів.
У В А Г А ! 2-А та 2-Б класи!!!
Діти, пропоную вам взяти участь у шкільній Всеукраїнській дистанційній олімпіаді з англійської мови "Всеосвіта Весна 2020" .
Отримання цікавих завдань та внесення відповідей
з 10 березня до 22 травня 2020 року.
Ціна - 20 грн.
Зайдіть на сайт "Всеосвіта" за посиланням: https://vseosvita.ua/olympiad/s16/anhliiska-mova
БАЖАЮ УСПІХІВ!
_____________________________________________________________________________
06.04.2020 2-А, 2-Б клас Англійська мова КЗШ №27
Тема: Читаємо, говоримо, сприймаємо на слух разом.
Мета: активізувати лексику з теми; навчити учнів складати питальні речення у теперішньому тривалому часі; перевірити рівень засвоєння вивченого лексико-граматичного матеріалу з теми; удосконалювати вміння учнів застосовувати вивчений матеріал у ситуаціях на практиці шляхом залучення учнів до гри; розвивати навички усного мовлення та письма з опорою на мовні зразки; удосконалювати навички читання та аудіювання.
Хід уроку
1. Прочитайте виразно вірш і перекладіть на українську мову (усно).
Tom is playing.
Fred is eating.
Nick is writing.
Bob is sleeping.
The sun is shining
And I am smiling.
2. Повторіть вивчені слова з теми "Одяг" за диктором:
https://www.youtube.com/watch?v=MqsHPm-qsdE
3. Послухайте діалог і скажіть "Що дівчинка хоче купити ?"
https://www.youtube.com/watch?v=N85BgsK5Zhk
4. Дайте відповіді на питання. Складіть речення за малюнками (усно).
- What can you wear in winter? -What can you wear in summer?
- I can wear a coat in winter. - I can wear a ..... in summer.
5. Напишіть слова у зошити вставляючи першу літеру вірно.
6. Складіть діалог за вищеподаним малюнком (усно).
- What do you wear when its snowy? - Що ти одягаєш коли сніжно?
- I wear a coat and a swaetr when its snowy. - Я одягаю пальто і светр коли сніжно.
7. Прочитайте діалог і скажіть : Який улюблений одяг дівчинки Енн?
https://www.youtube.com/watch?v=MqsHPm-qsdE
3. Послухайте діалог і скажіть "Що дівчинка хоче купити ?"
https://www.youtube.com/watch?v=N85BgsK5Zhk
4. Дайте відповіді на питання. Складіть речення за малюнками (усно).
- What can you wear in winter? -What can you wear in summer?
- I can wear a coat in winter. - I can wear a ..... in summer.
5. Напишіть слова у зошити вставляючи першу літеру вірно.
- What do you wear when its snowy? - Що ти одягаєш коли сніжно?
- I wear a coat and a swaetr when its snowy. - Я одягаю пальто і светр коли сніжно.
7. Прочитайте діалог і скажіть : Який улюблений одяг дівчинки Енн?
8. Запишіть правило у зошити і вивчіть.
Питальні речення у теперішньому тривалому часі
( The Present Continuous Tense) утворюються так:
Запитальні речення у Present Continuous
Щоб утворити запитальне речення, ми виносимо на перше місце to be у потрібній формі, далі – дієву особу і основне дієслово із закінченням –ing.
Am/Are/ Is + хто/що + Ving +…
Приклади:
- Is Nikol working? – Ніколь працює?
- Am I reading? – Я читаю?
- Are you swimming? – Ти плаваєш?
- Is she eating? - Вона їсть?
- Are they writing?- Вони пишуть?
Ось цікавий малюнок, який найкраще зображує правила додавання закінчення –ing.
- Якщо слово закінчується на Y ми просто додаємо до нього ing (cry – crying);
- Якщо слово закінчується на E, то ця літера випадає, а на її місце ставимо наше нове закінчення, тобто ing Наприклад: (take – taking);
- Але, коли дієслово має закінчення EE, ми його не змінюємо, а просто додаємо ing (free – freeing);
У дієслові, що закінчується IE, ми прибираємо це буквосполучення, ставимо на його місце Y, до якого додаємо ing (vie – vying); - У дієсловах з одним складом, які закінчуються приголосною, ми подвоюємо останню літеру та додаємо ing (get – getting);
- У решті випадків просто додаємо наше закінчення і не паримося .
10. Homework . Домашнє завдання.
1). Вивчити правило.
2). Виконати вправу письмово.
1). Вивчити правило.
2). Виконати вправу письмово.
__________________________________________________________________
03.04.2020 2-А, 2-Б клас Англійська мова КЗШ №27
Тема: Одяг.
Мета: активізувати лексику з теми; розвивати навички аудіювання, письма, читання
та усного мовлення.
Хід уроку
1.
Подивіться відео та повторіть за диктором вивчені слова з теми -
2.
Аудіювання. Подивіться і послухайте діалоги англійською
мовою-https://www.youtube.com/watch?v=5e3kVR3wSSM
3.
Складіть, запишіть і
перекладіть слова з поданих
літер.
Зразок:
a, t, c, o -
coat ( пальто)
I … wearing my shoes.
They … wearing trousers.
She …. cooking.
Kate … reading a book.
My brother and Tom … playing football.
5. Cкладіть розповідь про себе за планом.
I like to wear…
In winter I wear….
In summer I put on…
In autumn I wear…
In spring I put on
6. Вставте літери у слова і напишіть слова у зошити.
8).Впр.2 ст.81 ( Прочитати і перекласти речення).9). Пограйте у цікаву гру:https://learningapps.org/783498
https://learningapps.org/803806510). Домашнє завдання: Впр.3 ст.81 ( написати про одяг своєї ляльки).
Соколова Мілана
ВідповістиВидалити