28.04.2020 УВАГА!!!
З 28.04.2020 року всі уроки англійської мови та завдання 4 контрольних робіт за 2 семестр 2019-2020 н.р. буде розміщено на сайті "Google classrom" .
Якщо комусь щось незрозуміло, чекаю на ваш дзвінок: 0986326692
Учні 4 класу!!!
З 28.04.2020 року всі уроки англійської мови та завдання 4 контрольних робіт за 2 семестр 2019-2020 н.р. буде розміщено на сайті "Google classrom" .
Ваш код: ioec6pm
Перейдіть за цим посиланням:https://classroom.google.com/h, зареєструйтеся
і знайдіть назву" Дистанційне навчання 4 клас".
Надсилайте всі письмові домашні завдання, тести, контрольні роботи на цю сторінку і обов'язково записуйте своє ім'я та прізвище повністю.
В коментарях ставте + і своє ім'я та прізвище, щоб я бачила хто був присутній на уроці!
ЧЕКАЮ на ваші письмові роботи, бо кожна ваша оцінка буде врахована за 2 семестр!
Діти, на цю сторінку всі надсилайте свої виконані письмові роботи, щоб я бачила, хто виконує і оцінила вашу роботу. Бо це ваш труд, який повинен бути оцінений!!!
Якщо комусь щось незрозуміло, чекаю на ваш дзвінок: 0986326692
23.04.2020 4 клас English School 27
Тема: В аеропорту
Мета: ознайомити учнів з новою лексикою; практикувати навички усного мовлення; удосконалювати навички письма; ввести правило про спеціальні питання та практикуати їх вживання на письмі та в усному мовленні.
Хід уроку
luggage - багаж ( лагідж)
a ticket office - каса ( е тікіт офіс)
a timetable board - дошка розкладу ( е таймтейбл бо:д)
a bus station - автовокзал ( е бас стейшн)
an airport - аеропорт ( ен еепо:т )
a tram - трамвай ( е трем)
an underground - метро ( ен андеграунд)
a trolley -bus - тролейбус ( е тролібас)
3. Exercise 2 page 166 ( усно).
Доповніть речення словами з таблиці.
4. Exercise 3 page 167 ( усно).
Складіть діалог за зразком ( усно).
Складіть діалог за зразком ( усно).
5. Exercise 4 page 168 ( усно). Позначте речення у логічному порядку.
6. Прочитайте правило про утворення спеціальних питань в англійській мові.
Спеціальне запитання (Special Questions)
Спеціальне запитання – це запитання, для отримання додаткової інформації.
Це питання завжди розпочинається з питального слова (окрім питальних слів What та Who – вони використовуються у питаннях до підмета).
Порядок слів у спеціальних запитаннях такий же, як і в загальних, але з одним виключенням: перед допоміжним дієсловом розташовується питальне слово. Приклади:
7. Exercise 5 page 168 ( усно).
8. Homework
8. Homework
1). Exercise 2 page 169 ( усно)
2). Exercise 3 page 170 ( письмово).
Запишіть у словники ці вирази:
to take a train- сісти на потягЗапишіть у словники ці вирази:
to catch a taxi -зловити таксі
to miss a bus - пропустити автобус ( запізнитися)
3). Вивчіть нові слова ст.166, 169,170.
3). Вивчіть нові слова ст.166, 169,170.
21.04.2020 4 клас English School 27
Тема: Міські види транспорту.
Мета: ознайомити учнів з новою лексикою; практикувати навички усного мовлення; удосконалювати навички письма, читання та аудіювання.
Хід уроку
1. Запишіть у словник нові слова.
on time - вчасно
late - пізно
a ticket - квиток
a passenger - пасажир
a leaflet- буклет
2. Exercise 4 page 162 ( скласти речення за таблицею усно).
3. Exercise 5 page 162 ( Замінити виділені слова у реченнях особовими займенниками в обєктному відмінку письмово).
Дивіться правило у попередньому уроці.
4. Прочитайте вголос міські види транспорту.
4. Прочитайте вголос міські види транспорту.
5. Exercise 2 - 3 page 163-164 ( усно).
6. Let's play interesting games - https://learningapps.org/2402258
https://learningapps.org/1675820
https://learningapps.org/2036735
7. Homework
1). Exercise 4 page 165 ( письмово).2). Exercise 5 page 165 ( усно).
3). Вичити нові слова.
16.04.2020 4 клас English School 27
Тема: На вокзалі.
Мета: ознайомити учнів з новою лексикою; практикувати навички усного мовлення; удосконалювати навички письма, читання та аудіювання.
Хід уроку
1. Аудіювання . Подивіться відео та виконайте цікаві завдання - https://learningapps.org/871010
2. Запишіть нові слова у словник .
to arrive - прибувати
to leave - залишіти, покидати, виїжджати
a platform - платформа
an information desk - стіл довідок
a flight - політ
to enjoy - насолоджуватися
a railway station- залізничний вокзал
3. Підберіть слова до малюнків та перекладіть (усно).
to leave - залишіти, покидати, виїжджати
a platform - платформа
an information desk - стіл довідок
a flight - політ
to enjoy - насолоджуватися
a railway station- залізничний вокзал
3. Підберіть слова до малюнків та перекладіть (усно).
3. Прочитайте і перекладіть різні типи подорожування ( усно).
4. Exercise 1 page 160. Прочитайте і перекладіть (усно).
5. Exercise 2 page 160- 161. ( усно)
6. Записати і вивчити правило про особові займенники.
Особові займенники
Особові займенники (Personal Pronouns) мають категорії числа, відмінку та особи. Нижче в таблиці вони наведені у називному та об’єктному відмінку.
Person (особа) | Case (відмінок) | ||
---|---|---|---|
Nominative Case (називний відмінок) | Objective Case (об’єктний відмінок) | ||
Singular (однина) | перша | I – я | me – мені, мене |
друга | you – ти | you – тобі, тебе | |
третя | he – він | him – йому, його | |
третя | she – вона | her – їй, її | |
третя | it – воно | it – йому, його | |
Plural (множина) | перша | we – ми | us – нам, нас |
друга | you – ви | you – вам, вас | |
третя | they – вони | them – їм, їх |
Речення не спиcуйте, а лише запишіть займенник за зразком.
Зразок: 1 - him , 2- her
1. Jack is hungry. Bring ________ a sandwich.
2. Ann is ill. Take _______ these flowers.
3. Fred and Jane are in the country. Write ________ a letter.
4. I am thirsty. Bring _________ a bottle of Coca-Cola.
5. Jimmy is in class. Give __________this book.
6. The children are hungry. Bring ________ these red apples.
7. Alan is at home. Ask ________ to come to the yard.
8. We are at table. Give _______ tea and cakes.
8. А тепер - хвилинка -цікавина - https://learningapps.org/47742079.Homework
1). Вивчити нові слова уроку.
2). Exercise 3 page 162 ( письмово).
3). Повторити правило про особові займенники ( таблиця).
14.04.2020 4 клас English School 27
Тема: Подорож. Люблю подорожувати.
Мета: ввести новий лексичний матеріал; розвивати навички аудіювання; удосконалювати навички читання, письма та усного мовлення; повторити ступені порівняння прикметників та минулий простий час.
Хід уроку
1. Подивіться відео та повторіть слова з теми за диктором.ом:
2. Запишіть нові слова у словник і вивчіть їх :
to travel - подорожувати ( ту тревел)
to stay - залишатися ( ту стей)
a trip - подорож (е тріп)
to stay - залишатися ( ту стей)
a trip - подорож (е тріп)
by train- потягом ( бай трейн)
by plane - літаком ( бай плейн)
by boat - човнем ( бай боут)
by car - автомобілем ( бай ка:)
by taxi - на таксі ( бай тексі)
by ship- кораблем ( бай шіп)
on foot- пішки ( он фут)
3. Прочитайте вірш замінюючи малюнки словами ( усно).
4. Exercise 1 page 156 (Позначте речення з малюнками) (Усно).
5. Exercise 2 page 157 ( Прочитайте і перекладіть) (Усно).
6. Exercise 3 page 158 ( За малюнком складіть діалог правильно) (Усно).
7. Повторіть ступені порівняння прикметників за таблицею.
8. Exercise 4 page 158 (Скласти речення письмово).
9. Homework
1). Вивчити слова ст. 157.
2). Повторіть правило вживання минулого простого часу (The Past Simple Tense)-
УВАГА!
Діти, надаю вам таблицю кількісних і порядкових числівників для написання дати правильно!
Зразок:
Tuesday, the thirteenth of April
Homework
Exercise 1 page 178
У В А Г А!
Діти !
14.04. 2020 року - з 14:00 до 15:00 год. пройдіть тест на сайті "На Урок" . Код доступу: 637882 Всі результати будуть виставлені у журнал.
Перед тим як пройти тест, повторіть 3 форми теперішнього тривалого часу (The Present Continuous Tense) . Ми вчили це правило!!!
Бажаю успіху!!!
09.04.2020 4 клас English School 27
Тема: Тематичне оцінювання з теми.
Мета: Перевірити рівень мовної та мовленнєвої компетенції з
а темою.
а темою.
Хід уроку
1. Find a superfluous word. Знайди зайве слово і випиши його.
1. Hyde Park, city, town, village.
2.
market, supermarket, shop, wardrobe.
3.
in the corner, bridge, upstairs, downstairs.
4. double - decker, taxi, cross
the street, underground
a m__ 2. Write the missing letters. Напиши слова і встав пропущені літери.
a b__dr__ __m
a w__ __dr__be
a c__p bo__rd
a co__k__r
a l__v__ng r__ __m
do_nst_i_s
a mi_ro_
3. Match the words. Склади правильно фрази і запиши.
____ watch
____ feed
____ take
____ listen
____ clean
____ do
a) a cat
b) to music
c) the room
d) cartoons
e) the shopping
f) a bus
4. Fill in the prepositions. Вставте прийменники правильно і запишіть речення:
in the middle of near in
Molly is cleaning the window _______________ her room.
There is a carpet _______________ the living room.
There is a sofa _______________ the wall.
a w__ __dr__be
a c__p bo__rd
a co__k__r
a l__v__ng r__ __m
do_nst_i_s
a mi_ro_
3. Match the words. Склади правильно фрази і запиши.
____ watch
____ feed
____ take
____ listen
____ clean
____ do
a) a cat
b) to music
c) the room
d) cartoons
e) the shopping
f) a bus
4. Fill in the prepositions. Вставте прийменники правильно і запишіть речення:
in the middle of near in
Molly is cleaning the window _______________ her room.
There is a carpet _______________ the living room.
There is a sofa _______________ the wall.
5. Make up sentences. Складіть речення в правильному порядку.
always / morning. / bed / I / in / make / the / my
_______________________________________________________________
family / the / kitchen. / My / always /dinner / have / in
_______________________________________________________________
brother / room. / his / My /his / doing / lessons / in / is
_______________________________________________________________
vegetables. / Her / is / granny / growing
_______________________________________________________________
family / the / kitchen. / My / always /dinner / have / in
_______________________________________________________________
brother / room. / his / My /his / doing / lessons / in / is
_______________________________________________________________
vegetables. / Her / is / granny / growing
07.04.2020 4 клас Англійська мова
Тема: У подорож із картою.
Мета: повторити вживання прийменників місця; ознайомити учнів з новою лексикою з теми; удосконалювати навички читання, аудіювання та письма; повторити 3 форми теперішнього тривалого часу.
Хід уроку
1. Повторіть прийменники місця за малюнком.
2. Вставте прийменники правильно у речення.
3. А тепер пограємо: https://learningapps.org/1062917
https://learningapps.org/1747552
https://learningapps.org/1314078
4.Впр. 1 ст.146 Напишіть вирази у словники та вивчіть їх.
go down the street - спускатись вниз по вулиці
turn left - повертати ліворуч
turn right - повертати праворуч
cross the street - переходити, пересікати вулицю
pass the shop - проходити (повз) магазин
https://learningapps.org/1747552
https://learningapps.org/1314078
4.Впр. 1 ст.146 Напишіть вирази у словники та вивчіть їх.
go down the street - спускатись вниз по вулиці
turn left - повертати ліворуч
turn right - повертати праворуч
cross the street - переходити, пересікати вулицю
pass the shop - проходити (повз) магазин
5. Впр.2 ст.146. Прочитайте і перекладіть діалоги ( усно).
6. Впр.4 ст.148 . Подивіться на карту і знайдіть де знаходиться кінотеатр, школа, базар, лікарня. Позначте тексти 1- ..., 2 - ..., 3- ..., 4- ...
6. Впр.4 ст.148 . Подивіться на карту і знайдіть де знаходиться кінотеатр, школа, базар, лікарня. Позначте тексти 1- ..., 2 - ..., 3- ..., 4- ...
7. The Present Continuous Tense - Теперішній тривалий час - означає дію. яка відбувається зараз . Пригадайте правило утворення стверджувальних речень.
8. Напишіть речення у зошити за малюнком вживаючи теперішній тривалий час.
9.Хвилинка -цікавинка! https://learningapps.org/3426216
10. Домашнє завдання.
Впр.1 ст.146 (вивчити)
Впр.1 ст.149 (усно)
У В А Г А !
Учні 4 класу!
Пропоную всім бажаючим взяти участь у шкільній Всеукраїнській дистанційній олімпіаді з англійської мови "Всеосвіта Весна 2020".
Отримання цікавих завдань та внесення ваших відповідей з 10 березня до 22 травня.
Ціна - лише 20 грн.
Хто бажає перевірити свої знання, будь ласка, перейдіть за цим посиланням :
на сайт "Всеосвіта".
Бажаю вам успіху!
Немає коментарів:
Дописати коментар